מתנות לאורחים

מתנות לאורחים שמגיעים לאירועים כמו בר מצווה, בת מצווה או כל אירוע אחר זה בין הדברים שיכולים להפוך כל האירוע מחוויה ששוכחים אחרי יום , לזכרון שנשאר לכל החיים. כולנו מוזמנים ללא מעט אירועים בשנה בהם מחלקים החוגגים מתנות שונות ומשונות לאורחים. שוק מתנות לאורחים מציע מגוון אפשרויות עצום, הכולל מגנטים, ספרונים, ממתקים, צעצועים, תכשיטים, פרחים, וכמעט כל דבר קטן שבעל ערך כלשהו. לכן לא קל להחליט על הרעיון הטוב והמקורי ביותר המתאים למתנות לאורחים, שגם יהיו מרוצים וגם יזכרו את האירוע שלכם לטובה.

מה האורחים שלכם מרוויחים מצייר אירועים?

להזמין צייר באירוע זה לקבל 2 דברים בהזמנה אחת: צייר גם מספק מתנות לאורחים מדהימות בכך שמצייר אותם באופן אישי וכל אחד מקבל ציור על מוצר מתנה מדליק ושימושי, וגם מהווה אטרקציה מרתקת המלווה את האירוע מתחילתו ועד סופו להנאת האורחים.

מתנות לאורחים

צייר מוביל בתחום האירועים

קיריל הוא הצייר המוביל בין הקיימים בתחום האירועים ומספק מגוון רחב של מתנות עליהן ניתן לצייר, כולל חולצות, מגבות, תיקים, ציפיות לכריות וכמובן תמונות על נייר , קאפה או קנווס, הכל עניין שת טעם ותקציב. זה אולי נשמע כמו משימה שלוקחת הרבה זמן, אך בפועל זה לא כך. תוך דקות ספורות קיריל מצייר כל אדם בדיוקן יפה דומה וצבעוני ישר על גבי המוצר, כך שכל אורח יקבל מזכרת מהאירוע שלכם שתלווה אותו לשנים רבות. באירוע מוצע ניתן לצייר 40-50 אנשים ועד 100 איש בעזרת עוזר צייר, אם תרצו.
אז אם אתם מחפשים מזכרת שווה באמת לאורחים, הזמינו את קיריל לאירוע ותבקלו גם אטרקציה וגם מתנות מיוחדות אצל ספק אחד ובמחיר הוגן.

צריכים עזרה? מעוניינים לשמוע יותר על השירות?

פנו אלינו ונמצא עבורכם את הפתרון הטוב ביותר לאירוע שלכם, לכמות האנשים ולתקציבכם