אני מבאר יעקב, ומגיע לאירועים בכל מקום בארץ ובעולם. משביל להגיע לצפון או לדרום הארץ יש רכב, ובשביל להגיע לאירוע בחו”ל יש מטוס 🙂  כל הציוד ציור הוא נייד, קומפקטי יחסית וניתן להתקנה בכל מקום בקלות ובמהירות. לאירועים מרוחקים מאזור המרכז עלות הנסיעות משתנה בהתאם למרחק ומתווספת לעלות נטו של עבודת הציור. כנ”ל לגבי אירועים בחו”ל, מן הסתם עלות הטיסה, העברות ולינה לפי הצורך היא על חשבון המארח.

לי יש תאורה + כסא משלי, לכן המינימום בכל מקרה זה

 1. שטח פנוי של 2X2 מ’.
 2. חיבור לחשמל
 3. כסא אחד עבור האנשים שיצוירו

כאשר מזמינים ציור על קאפה /נייר ויש תנאי תאורה טובים, החשמל לא חובה, רק כסא אחד.
כאשר מזמינים ציור על חולצות ומוצרי טקסטיל, המחייב הפעלת איירברש שעובד על חשמל, החיבור לחשמל חובה (כבל מאריך יש לי).

לכל מוצר יש יתרונות וחסרונות משלו.

תמונות על קאפה – מוצר הדגל:

 • ניתן לתלות בחדר מיד אחרי האירוע בלי צורך למסגר
 • כמתנה לאורחים, מרגיש מוצר עם נוכחות (ביחס לפוסטר מנייר)
 • חדות מעט גבוהה יותר מאשר של חולצות כי הקו השחור נעשה עם מרקר
 • מחיר ציור על קאפות/נייר זול משמעותית מהחולצות
 • מנסיון באירועים בהם מוצעים 2 המוצרים לבחירה חופשית של האורחים, כ-60% מהם מעדיפים תמונות מאשר חולצות, בלי לדעת את העובדה שהחולצות מוצר יקר יותר. אולי בגלל שחושבים שהחולצות לא ניתן לכבס (וזה לא כך) או סביר יותר, שחושבים שהתמונה תשרת אותם ליותר זמן – כתמונה תלויה בחדר.

חולצות עם קריקטורה:

 • מתנה מיוחדת לאורחים שלובשים כבר במסיבה עצמה וכאחלה חולצה לטיולים, לבית ולשינה.
 • אטרקציה שלא רואים בכל אירוע כי לא רבים יכולים להרשות לעצמם כמו ציור על תמונות, לכן בעלי השמחה נתפסים מיוחדים בעלי יכולת כלכלית.
 • את החולצות ניתן ללבוש לאורך זמן, ולכבס רגיל, במכונה ב -30 מעלות בלי לחשוש שהציור יירד, הוא נשאר שנים.
 • אני היחיד בתחום שמשתמש בצבעים איכותיים כל כך, שאפילו לא מחייבים גיהוץ כדי להיות עמידים בכביסה.
 • החולצות הן 100% כותנה, בצבע לבן, צוורון עגול, איכותיות מאוד.
 • ברשותי קומפרסור שני לגיבוי, שמבטיח כי אין מצב שבגלל תקלה בציוד הפעילות תפגע.

לידיעתך, בנוסף לתמונות וחולצות יש גם מגבות, ציפיות לכריות, תיקי ספר, מגנטים וספלים, שבשיחה עם נציגה שלי תוכלו לקבל פרטים והצעה גם לאפשרויות האלה.

כמה שצריך, בין 15 ל-120 אנשים באירוע קטן/גדול. כשאני עובד לבד באירוע, ללא הפסקות יזומות על ידכם, ההספק שלי בצבע 12-14 אנשים בשעה, ו-16-18 אנשים בשחור לבן. התמחור לשירות שלי נעשה לפי כמות האנשים שאני מתחייב לצייר באירוע, בחבילות של 20-30-40-50 אנשים שאני יכול להספיק לבד באירוע ממוצע. וכאשר אתם מעוניינים להספיק 60-70-80-90-100 אנשים באירוע בזמן בין 3-4 שעות, אני מגיע עם צייר עוזר, שעובד איתי בצמד וצובע את הציורים, מה שמאפשר:

א) להכפיל את ההספק באותו הזמן, או לחילופין לקצר פי 2 זמן ציור של אותה כמות האנשים, במידה והאירוע מוגבל בזמן.

ב) לשמור על אותו הסגנון האחיד לכולם, ולמנוע ציור כפול של אותם אנשים שיכול לקרות אם אתם מזמינים 2 ציירים שעובדים בנפרד, כל אחד עם סגנונו האישי.

האטרקציה אכן מושכת תשומת לב כי כיף להסתכל על ציור בזמן אמת, אך הנהנים מתהליך הציור לשם הנאה אחרי 4-5 אנשים כבר ממצאים את הכיף והולכים לפעילויות אחרות, אלא אם בקרוב מגיע תורם לעשות ציור. בעיקר מה שמשאיר את האנשים ליד הצייר זו הציפיה לתור וחשש להפסידו.

יש לזה פתרון פשוט – רשימת המתנה. בתחילת האירוע פותחים רשימה ממוספרת, וכל אחד שמעוניין בציור נרשם וכבר לא חייב לעמוד ליד הצייר שעות, אלא יכול להתפנות לריקודים ולאוכל ומדי פעם לבוא לראות מה מצב התור וכשתורו מתקרב רק אז להשאר ליד הצייר ולהמתין.

פתרון נוסף , שמגיע לכל המזמינים ציור למעלה מ-50 אנשים זה שירות “שידור חי”, אשר כולל התקנת מצלמת וידאו ומקרן אשר משדרים את תהליך הציור בזמן אמת במשך כל האירוע על מסך או על הקיר בגדול, וזה מאפשר להנות מתהליך הציור גם מרחוק בלי להפסיד אוכל וריקודים, וגם לראות מי מצויר כרגע כדי לא להפסיד את התור. למזמינים מספר ציורים נמוך מ-50 השירות שידור חי מסופק בתשלום נוסף.

 • בר/בת מצווה
 • יום הולדת של ילדים ומבוגרים
 • ברית/ה
 • חתונה
 • מסיבת פורים
 • יום כיף לעובדים / לקוחות
 • מסיבת חברים
 • ביתן שיווקי בתערוכה
 • השקת מוצר או קידום מכירות
 • פסטיבל בכל נושא או חג

כמובן! אחד המאפיינים הבולטים של הציור שלי זה שאנשים נראים צעירים מגילם. עדיין לא פגשתי אדם ובפרט נשים שמעוניינות להראות בגילן או מבוגרות יותר. מטרתי להפוך את האנשים למאושרים בעזרת ציור, ואוטומטית אני מוריד 20% מהגיל לפחות לכל המצוירים, תוך שמירה על דמיון של אותם תוי הפנים, רק ללא קמטים ומגרעות בפנים או בגוף.

באירועי מבוגרים מומלץ לשקול הזמנת ציור בשחור לבן כי מנסיון לפחות חצי מהמבוגרים אוהבים ציור בשחור לבן, או לכל הפחות להציע אפשרות לבחור בין צבע ושחור לבן, כי יש גם לא מעט שמעדיפים ציור צבעוני, בפרט שרוב הציירים בשוק מציעים ציור בשחור לבן כברירת מחדל.

ניתן לעשות ציורים זוגיים של בני זוג או חברים, ואפילו שלישיות (הספירה של כמות האנשים היא לפי אדם, לכן הזמנת ציור של 40 איש שווה לזמן ביצוע ולמחיר של ציור 20 זוגות)

קריקטוריסטים מאמינים שמזמינים אותם לאירוע כדי להצחיק את האורחים. לכן הם מעווטים את פני האנשים בקריקטורה, ואינם מבינים שהאנשים המצוירים עצמם – לא אוהבים להראות מעווטים בציור. קיריל לעומת זאת מאמין שמארגני האירוע , לפני הבידור, מזמינים צייר כדי לתת מזכרות יפות לאורחים שישמרו לאורך זמן. ולכן אנשים בציוריו של קיריל נראים יפים אף יותר מהמציאות, מועצמים ובשום מקרה לא מעוווטים וללא מגרעות בפנים או בגוף. אז אם אתם רוצים שאורחי האירוע שלכם יהיו מרוצים, הזמינו את קיריל או צייר מטעמו, שלמו קצת יותר, אבל תהיו בטוחים שהציורים ישמרו ע”י האורחים על קירות הבית או ילבשו ולא יזרקו לפח או במקרה הטוב – לארון.

אנו גובים דמי שריון בסך 350 ש”ח מראש בכרטיס אשראי, על מנת לשריין את הצייר לתאריך שלכם. את היתרה אתם משלמים בסיום האירוע בצ’ק / מזומן / כרטיס אשראי / העברה בנקאית – לבחירתכם.

[content_block slug=contact-action-box]